[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dom i Ogród
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia urządzeń ekstrakcyjnych. Trudnimy się dzierżawą odkurzaczy do prania ekstrakcyjnego. W magazynie mamy sprzęty piorące marki Karcher. Wszystkie urządzenia są na bieżąco naprawiane.

Mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. Wraz z sprzętem udostępniamy dwie ssawki: do czyszczenia kanap oraz do usuwania brudu z płaskich powierzchni.

Istnieje możliwość wypożyczenia na 1 dzień lub na weekend. Karcher można odebrać bezpłatnie w biurze przedsiębiorstwa. Na terenie Warszawy i okolic np. w Legionowie czy Duchnowie dowozimy i odbieramy Karchera bezpośrednio do domu.

Trzeba prać tapicerkę conajmniej raz w roku. Dzięki dokładnemu czyszczeniu można zachować dobry stan narożnika. W środku materiału zbiera się ogromna liczba bakterii. Dodatkowo zaświniona kanapa nie wygląda atrakcyjnie.

Wyspecjalizowane przedsiębiorstwa z Warszawy zwykle zalecają pranie dywanów metodą ekstrakcyjną. Polega ona na przepłukiwaniu tapicerki mieszaniną wody i płynu do prania. To nieskomplikowana i nad wyraz efektywna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy możliwe jest pozbycie się wszelakich plam z wykładziny? Jak najbardziej. Dobrze dobrana metoda w połączeniu z nowoczesnym odkurzaczem oraz sprawdzonymi płynami do prania umożliwia usunąć najbardziej uciążliwe plamy, które psuły wygląd tapicerki.
Nazwa (Usługa)Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię