[Firma] MYCIE CIŚNIENIOWE - PERŁA SERWIS


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zajmujemy się profesjonalnym myciem elewacji oraz fasad, usuwaniem graffiti z różnych podłoży w tym elewacji, ścian, betonu, tynku, klinkieru, piaskowca, cegły. Posiadamy specjalistyczne przeszkolenia w zakresie alpinizmu przemysłowego dzięki czemu możemy kompleksowo zająć się twoim dachem zaczynając od mycia i kończąc na jego odmalowaniu. Ponadto zajmujemy się czyszczeniem oraz impregnowaniem kostki brukowej. Z najwyższą skutecznością pozbywamy się śladów opon z podjazdów, olejowych plam z parkingów, rdzawych nalotów, mchów, czy wykwitów wapiennych z tarasów. Do trudnych zabrudzeń używamy chemii, nieszkodliwej i skutecznej.
Nasz sprzęt to wysokiej klasy myjka ciśnieniowa, która podgrzewa wodę do 100 stopni dzięki czemu mycie może być jeszcze bardziej skuteczne. Specjalne dysze oraz głowice działają pod ciśnieniem 330 bar, dzięki czemu do większości zabrudzeń nie musimy używać chemii.
Do impregnacji używamy najlepszych na rynku impregnatów, które mają działanie hydrofobowe, nie tylko zabezpieczają powierzchnię, ale również nadają jej lepszego wyglądu.
Nasza firma działa na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Nasze usługi obejmują:
- mycie i impregnacja kostki brukowej
- mycie ogrodzeń
- mycie elewacji i fasad
- usuwanie graffiti
- mycie oraz malowanie dachów
Nasza oferta dostępna jest na stronie www.perlaserwis.pl
Kontakt pod numerem telefonu 725 789 289
Facebook: facebook.com/perlaserwis/
Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie
Nazwa (Usługa)MYCIE CIŚNIENIOWE - PERŁA SERWIS
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.07.2021
MiastoWrocław
WojewództwoDolnośląskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię