[Firma] Szkolenia SQL


Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy Microsoft SQL w bazie Oracle na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta posiada profesjonalne szkolenia SQL zarówno dla osób początkujących w których uczestnik zaczynający pracę z SQL-em zapozna się z podstawami, takimi jak: wyszukiwanie , agregowanie , łączenie danych z wielu tabel, nabędzie umiejętności wstępnego projektowania baz danych, na sporządzaniu raportów i podsumowaniu danych kończąc , poprzez MS SQL w Oracle średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , którzy już teraz poruszają się z językiem SQL , lub programują w innych językach programowania i chcą uzupełnić luki w wiedzy o zagadnienia związane z grupowaniem tabel, scalaniem wyników paru zapytań select i tworzeniem podzapytań, kończąc na poziomie MS SQL w Oracle zaawansowanym dzięki , któremu uczestnik przyswoi wiedzę z obszaru tworzenia rozwiniętych raportów i analiz , co da podstawy do zarządzania użytkownikami i obiektami bazy danych, a także do dokonywania operacji na dużych katalogach danych. W przyszłości przełoży się to na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości MS SQL-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs SQL , napisz do nas e-mail-a , a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego prowadzącego , pozwoli nam zaproponować Ci od którego poziomu zacząć kurs .
W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku PL/SQL w środowisku bazy danych Oracle jak również kurs Administracja bazą danych Oracle.

W witrynie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące kursów oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Microsoft SQL realizujemy w trybach otwartym , zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Szkolenia SQL w Oracle prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Toruniu, Bydgoszczy Białymstoku , Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zgłoszonych uczestników.

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń online niczym się nie różni od kursów SQL „face to face” . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa) Szkolenia SQL
Ogłoszenieprywatne
Dodano03.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię