[Firma] ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do stworzenia posadzki żywicznej na powierzchni betonowego tarasu ewentualnie balkonu.
Żywica poliuretanowa marki Sika doskonale sprawdza się w warunkach klimatu dominującego w kraju nad Wisłą - bardzo duże różności temperatur lato/zima.
System elastycznych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż użycie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane przez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to materiał renomowanej marki Sika, która słynie z rozciągliwych ustrojów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych materiałów pod kątem elastyczności, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą barwną osłonę żywiczną Sikafloor 400N proponujemy w 6 odcieniach. Całość zamyka achromatyczna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można dopełnić o grunt żywiczny na podstawie żywicy epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią powłokę hydroizolacyjną i zarówno podłogę ozdobną.
Kalafonię nakładamy walcem na suchy beton. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z należytą rezerwą, aby nie umalować okręgu nie objętego zakresem prac (po związaniu materiału żywicę możemy usunąć wyłącznie mechanicznie). W uproszczeniu można zakomunikować, iż kalafonia Sikafloor 400N jest jak specjalistyczna farbka do betonu do utworzenia podłogi dekoracyjnej.
Kalafonie sprzedajemy w metalicznych wiadrach 6 i 18kg.
Wysyłamy kurierem na terenie całego kraju!
Nasi konsultanci pomogą Ci skompletować twoje zamówienie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz złożyć nawet przez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano23.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię